LookUP

Krāslavas novada pašvaldība

Reģistrācijas numurs 90001267487 · publiskie iepirkumi

210paziņojumi kopā
111rezultāti
4atvērti tagad
2,1 vidēji pretendentu
31daļas ar vienu pretendentu

Avots: Iepirkumu uzraudzības biroja atvērtie dati. Vēsture no 2023. gada.

Ko šī iestāde pērk

NozarePaziņojumi
45 – Celtniecības darbi 82
90 – Notekūdeņu, atkritumu, tīrīšanas un vides pakalpojumi 30
71 – Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi 24
09 – Naftas produkti, degviela, elektroenerģija un pārējie enerģijas avoti 19
79 – Uzņēmējdarbības pakalpojumi: tiesības, tirgzinība, konsultēšana, darb… 15
60 – Transporta pakalpojumi (izņemot atkritumu transportu) 14
31 – Elektriskie mehānismi, aparāti, iekārtas un palīgmateriāli; apgaismoj… 10
55 – Viesnīcu, restorānu un mazumtirdzniecības pakalpojumi 8

Kas visbiežāk uzvar

UzņēmumsLīgumiSumma
Valsts akciju sabiedrība "Latvijas autoceļu uzturētājs" 23 651 125 €
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VTV 14" 17 697 032 €
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "OŠUKALNS" 9 1 726 937 €
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Latgales Ceļdaris" 6 3 900 984 €
SIA "ACM Projekts" 5 37 800 €
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LAPKOVSKIS UN DĒLS" 4 154 222 €
Max Removals Limited 4 125 154 €
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "I.Lipskas audita birojs" 4 69 800 €

Pēdējie iepirkumi

PublicētsIepirkumsSumma
18.10.26 Krāslavas novada Kaplavas pagasta ceļa “Kaplava - Stirbļi” posma pārbūve –
16.10.26 Krāslavas pilsētas ielu uzturēšanas darbi ziemas periodā –
13.10.26 Preču piegāde patvertņu aprīkošanai –
12.10.26 Zvejnieku un Kaplavas ielu krustojuma pārbūve Krāslavā –
01.10.26 Krāslavas pilsētas ielu uzturēšanas darbi ziemas periodā –
11.09.26 Kokskaidu granulu piegāde Krāslavas novada pašvaldībai 47 730 €
10.09.26 Skolēnu pārvadājumu autobusa pakalpojums maršrutā "Kombuļi - Krāslava - Kombuļi" 25 075 €
10.09.26 Skolēnu pārvadājumu autobusu pakalpojumi Krāslavas novada pašvaldībai 39 569 €
01.09.26 Zāles pārbūves darbi pašvaldības ēkā Rīgas ielā 51, Krāslavā –
01.09.26 Ceļu satiksmes organizācijas tehnisko līdzekļu un brauktuves melno segumu uzturēšanas darbi Krāslavas novadā 30 183 €
07.08.26 Skolēnu pārvadājumu autobusu pakalpojumi Krāslavas novada pašvaldībai –
07.08.26 Kokskaidu granulu piegāde Krāslavas novada pašvaldībai –
07.08.26 Zāles pārbūves darbi pašvaldības ēkā Rīgas ielā 51, Krāslavā –
05.08.26 Ceļu satiksmes organizācijas tehnisko līdzekļu un brauktuves melno segumu uzturēšanas darbi Krāslavas novadā –
27.07.26 Krāslavas novada pašvaldības ielu un ceļu ar grants segumu uzturēšanas darbi 365 796 €

Vajag sekot šai iestādei? LookUP paziņo, tiklīdz tā izsludina jaunu iepirkumu tavā nozarē, un rāda kontaktpersonu, termiņus un konkurences vēsturi pa daļām.

Ko tas maksā